Perepäev Are Huvikeskuses 5. novembril

5. novembril toimus Are Huvikeskuses lõbus ja sportlik PEREPÄEV, mis oli pühendatud saabuvale isadepäevale.
Õhtut juhtisid lammas ja sebra, kes jõudumööda kõiki intervjueerisid ja igast tegevusest osa saada püüdsid.
Kõigile osalejatele anti perepassid, kuhu erinevate tegevusnurgakeste läbimisel pandi nii palju templeid, kui hästi-halvasti seal tegevus sujus. Oli võimalus nuputada välja erinevaid toiduaineid, teha jahindusalast viktoriini, mängida mölkkit, joonistada, musitseerida, nooli visata, A4 paberist läbi pugeda ning teha kotishüppeid või muna kanda.Kogutud templite arvu järgi sai pere loosipileteid loosimisele, kus jagati välja hulgaliselt head-paremat valla ettevõtetelt.
Lisaks sai Pärnu Haigla südametelgi kaasabil mõõta vererõhku, keha rasvaprotsenti, kolesterooli.
Esinesid lasteaialapsed erinevate etteastetega.
Kui kõht tühjaks läks, sai läbi astuda kohvikust, kuhu Are kooli õpilased tõid kodust või valmistasid koos õpetajatega erinevaid tooteid. Koguti raha oma klassile jõuluürituste rahastamiseks.
Kaks tundi läks nagu lennates ning kõik olid rõõmsad ja rahul.
Pilte näeb Facebooki lehelt Are valla tegemised ja inimesed.