Naljapäev 2016

1. aprilliks oli koduseks ülesandeks antud leida mingi naljakas peakate ja sellega kooli tulla. Ja

erandkorras võisid sel päeval kõik koolis mütsiga käia. Esimese tunni ajal toimus saalis võistkondade vaheline “naljategemine.” Joonistati Jukut, räägiti ja kirjutati anekdoote jms. Järgmisel tunnil läksid õpetajad natuke “segamini” – muusikatundi 1.klassile andis õp. Margaret, 2.klassi loodusõpetust õp. Mirjam, 3.klassi matemaatikat õp. Marge, 4.klassi matemaatikat õp. Tiiu R, 5.klassi eesti keelt õp. Aive, 6.klassi matemaatikat õp. Marju, 7.klassi inglise keelt õp. Marje, 8.klassi ajalugu õp. Ulvi ja 9.kl. matemaatikat õp. Ülle. Kõik naasesid tundidest elusalt ja koolipäev võis lühendatud tundidega lõpuni kulgeda.

Õpetaja Leelo