Meeskonnamängu Creatloni II etapi ülesanded 2017

Kreatleedid Renno ja Jauram said valmis Creatloni võistluse II etapi ülesannetega. Kuu aja jooksul pidi lahendama 4 ülesannet. Siit saab näha, kuidas nad sellega toime tulid:

1.    Viktoriin eakaaslastele
 Kuldvillaku stiilis viktoriini loomine  20 küsimusega, mida saaks läbi viia põhikooli 7.-9. klassi õpilastele üle kogu Eesti. Poiste viktoriini saab lahendada SIIN (parool: arekool).

2.    Intervjuu ettevõtjaga
Küsitleda üht edukat ettevõtjat. Valida selline teema, mis pakub huvi  eakaaslastele ning millest oleks kasu nendele noortele, kes plaanivad alustada ettevõtlusega.

Renno ja Jauram küsitlesid Marko Hiiemäed, kes tegeleb korraga kahe ettevõttega, peab Elbu külas talu ja saab kõige sellega võrdselt hästi hakkama. Intervjuu ise on loetav SIIN.

3.    Ideekirjeldus koos eelarvega
Oletada, et  kooli direktor teatab õpilastele juhtkonna otsusest anda kooli kõige suurem klassiruum õpilaste käsutusse ja kuulutab välja ideekonkursi ruumi kasutamiseks. Ettepanekus koos eelarvega tuleb kirjeldada, mida on koolis vajaka, mida huvitavat või kasulikku pakub teie ettepanek õpilastele, koolile, kogukonnale. Kõige muu osas on konkursil osalejatel vabad käed. Kooli koostööpartner toetab ruumi sisustamist kuni 10000 euroga.
Üheksandike ettepanekuks oli Are Kooli noortetoa loomine loodusainete klassi kõrvalruumi ning nende ideed saate lugeda SIIT

4.    Vabatahtlik töö vabalt valitud organisatsioonis

Valida välja enda jaoks huvitav organisatsioon ning osalemise kõrvalt võtta väike hetk, et oma tegemisi videoblogina jäädvustada.

Meie kreatleedid salvestasid Noorkotkaste töös osalemisest video YouTube’i keskkonda ning sellega saate seal tutvuda.