Maailmanädal Are Koolis

MAAILMAVILJAD, ENERGIASÄÄSTLIKKUS, USUNDID

Terve nädala võisid kõik uudishimulikud uurida näitust ,,KOOMIKS“, ÕIGLASE KAUBANDUSE ideed tutvustati õpilastele tundide ajal, kus 2.-8. klass vaatasid multifilmi ,,ÕIGLANE KAUBANDUS“ ning soovijad allkirjastasid petitsiooni  http://et.makechocolatefair.org/.

9. klass harjutas ühiskonnaõpetuse tunnis REKLAAMI ANALÜÜSI ehk mida osata reklaamis märgata ja lugeda. 2.-4. ning 6.-8. klass valmistasid tundides postreid ja plakateid USUNDITEST ja selle kohta, KUIDAS SÄÄSTA ENERGIAT ning tulemus oli terve nädala näitusena üleval.

Esmaspäeval kuulasid 6.-9.kl. Kristi Ockba loengut ISLAMIUSU kohta. Loengu lõpetuseks said võistkonnad teha keskkonnas Socrative viktoriini.
Reedeks oli 8. klass ette valmistanud ettekande MAAILMA ERINEVATEST PUUVILJADEST. Maitsmiseks olid avokaado, hurmaa, mandariin, pomelo, viinamarjad, granaatõun, greip, melon, kiivi, apelsin, arbuus, füüsal, banaan, ananass, laim, kumkvaat, papaia ja mango. Näitamiseks olid veel draakonvili, tähtvili, litši, rambutan, feijoa.
Üksikud lapsed julgesid kõike maitsta. Enamik vaatasid umbusklikult ja julgesid suhu panna vaid tuttavaid asju.

Tunni lõpetuseks tegid nooremad võistkondade liikmed nutitelefonidega Socrative keskkonnas viktoriini. Esimest teist kohta jagasid BLÄK ja KÜÜNAL, teisele kohale jäi AVR, kolmandaks MÖMMIBEEBID ja neljandaks MUSTAD.

Aitäh õp. Marju Sepp, et meile nii huvitavaid nädalaid organiseerid!