Lasteaia kokad Triin ja Ly said Are valla aukirja

24. veebruaril, Eesti iseseisvuspäeva kontsertaktusel jagati Are valla aukirju ning nimetati Are valla aukodanikud ja Aasta tegijad. Are koolil on põhjust uhkust tunda, sest 5 aukirjaga tunnustati meie kooli õpetajaid ja töötajaid.

Triin Aaspalu ja Ly Merents – kaasaegse lähenemise eest lasteaialastele maitsva söögi valmistamisel

Triinu ja Ly maitsvad, uuenduslikud ja väga suures osas otsast lõpuni isevalmistatud söögid on Suigu lasteaia toitlustamisele väga hea maine loonud. Triinu ja Ly köögikunsti positiivne tuntus ulatub ka väljapoole Are valda. Lasteaia 2 kokka on kiidusõnu pälvinud lastevanematelt, samuti toidutalumatuse või –allergiaga laste vanematelt.

Triin ja Ly on ametilt küll kokad, aga oskustelt veel ka suurepärased pagar-kondiitrid.

Triin ja Ly on eesmärgiks võtnud võimalikult mitmekülgseid toite pakkuda, et menüü oleks erinev ja väga heas mõttes üllatav.

Igapäevaselt mõeldakse, mis võiks maitsev olla, kuidas tervislikke toite lastele meeldivaks teha. Kokkade silmad löövad eriti särama, kui nad räägivad sellest, et supikauss või pudrupott päris tühjaks söödi. Nii mõnigi vanem on öelnud, et laps on kodus palunud: „Ema tee sama toitu nagu Triin ja Ly lasteaias tegid“.

Olulist rõhku pööratakse ka serveerimisele. Toidud lausa kutsuvad end sööma. Siiruviirulised magustoidud, hõrgud salatid, ülimaitsvad supid ja praed – kõik on serveeritud nii nagu oleks tegemist pidulauaga.

Lasteaia kokad viivad ellu põnevaid projekte, mis lastele erinevaid roogasid tutvustavad. Traditsiooniks on saanud rahvusköökide nädalad. Laste lemmiktoidud jäetakse edaspidigi menüüsse. Leivanädalal näiteks valmivad kõik pagaritooted lasteaia köögis. Puu- ja köögivilju propageeritakse lisaks lõunasöögile ka läbi hommikuampsude, nii saab laps ühel hommikul näiteks lillkapsast ja värsket kurki näksida, teisel hommikul jälle melonit ja porgandit.

Triin ja Ly on läbi koolituste enda jaoks avastanud häid ideid, kuidas suhkru ja nisujahu koguste vähendamisel ometi imemaitsvaid küpsetisi valmistada. Just viimasel aastal on nad uusi retsepte katsetades tõestanud, et lapsed söövad meelsasti ka vähemagusaid, tervislikke magustoite.

Triinule ja Lyle on võõras mugavus, igapäevast tööd tehakse suure pühendumusega. Kaheliikmelise meeskonna koostöö on väga hea, loomingulises õhkkonnas kasutatakse ära teineteise tugevad küljed, et lasteaiapere saaks järjekordselt öelda, et täna oli maailma kõige parem toit.