Kodanikupäeva viktoriinil oli Are Kool parimate seas

Traditsiooniliselt on kodanikupäeva, 26. novembri paiku toimuv kodanikupäeva viktoriin mõeldud eesti ja vene õppekeelega üldhariduskoolide 5.6. klassi ja 7.9. klassi ning gümnaasiumide ja kutsekoolide 10. – 12. klassi õpilastele. Viktoriini eesmärk on süvendada noorte teadmisi Eesti Vabariigi põhiseaduslike institutsioonide, inim- ja kodanikuõiguste, vabaduste ja kohustuste ning Euroopa Liiduga seonduva osas. Sellel aastal toimus viktoriin 15. korda.

Osavõtjate arv ei olnud seekord küll rekordiline, aga siiski veidi üle 8500 õpilase üle Eesti. Esmakordselt tunnustati ka parimaid osavõtnud koole. Nii tunnustatigi 20. detsembril Tallinnas Teaduste Akadeemia suures saalis Are Kooli VII-IX klassi, kes tulid üldarvestuses  eesti õppekeelega üldhariduskoolide seas vabariigis II kohale. Tublid olete!

Tublide hulgast saab eriti tublina esile tõsta meie 5. klassi õpilast SOFI-RIIN REISNERIT, kes oma vanusegrupis saavutas vabariigis I KOHA!

Tublisid juhendab õpetaja Marju Sepp.

Uudist kajastas ka Pärnu Postimees.