Jõulunädal 2014

Sel nädalal on koolis jõulunädal.

Eile, 15. detsembril, oli klassidel võimalus tulla kooli mingi loomana. Eriti palju oli koolimaja peal igas kaliibris kasse. Peale teist tundi oli traditsiooniline päkapikuhommik ning 8.klass käis Tallinnas telemajaga tutvumas.
Täna, 16. detsembril, peaks kool olema täis 80ndate stiilis õpilasi. Peale teist tundi on jälle päkapikuhommik. 1., 4. ja 5. klass külastavad Lotte Jõulumaad. Täna käivad veel viimased järelvastamised, sest hilisõhtuks peaks olema hinded kõigil välja pandud.
Homme, 17. detsembril, võiks koolilapsed selga panna midagi jõuluvärvides – roheline, punane, valge. Peale teist tundi jagavad päkapikud jälle kinke. 2. ja 3. klass lähevad Lotte Jõulumaale. Ja õpetajad peavad peale tunde õppenõukogu.
Neljapäeval, 18. detsembril, on pikk jõulupäev. Hommikul saab neli esimest tundi tundides olla. Samal ajal liigub mööda maja jõuluvana ja jagab kingitusi. Söögivahetunni ajal saab süüa pidulikku jõululõunat. Peale seda teeb iga klass oma jõulupidu – jagatakse kinke ja tunnistusi. 9. klass läheb linna Steffani pitsarestorani jõululõunale. 8. klass peab arvutiklassis filmipärastlõunat. 7. klass peab koolimajas klassiõhtut. 6. ja 5. klass lähevad linna kinno. 4. ja 1. klass lähevad välja matkama ning 2. ja 3. klass õpetajale külla. Valla buss viib soovijad koju kella viiest.
Kuna neljapäeval saab olema nii pikk koolipäev, siis lapsed võivad reedese päeva, 19. detsembri, kodus veeta. Õpetajatel on reedene päev tööpäev ja osaletakse koolitusel.
Kaunist pühadeootust kõigile!