Are õpilased “Kajaka” võistlusel

Are Kooli VIII ja IX klassi füüsikud osalesid ülesannete lahendamise võistlusel „Kajakas“. „Kajakas“ on füüsikaülesannete lahendamise võistlus, kus küsitakse küsimusi nii koolifüüsikaga seotud teemadel kui ka igapäevaelulistest valdkondadest. Ülesannete lahendamine eeldab head intuitsiooni ja olukordade piltliku ettekujutamise võimet. Võistlusel tuleb 90 minuti jooksul lahendada kuus kuni kümme ülesannet.  Väga tubli 11. koha  saavutas  vabariigis üheksanda klassi õpilaste hulgas TRIINI VIKS, kaheksandikest oli meie koolist parim RENNO RÄIM, kes saavutas vabariiklikus arvestuses 149. koha. Are Kooli esindasid veel  Kendra-Lisandra Luik, Karl Kadakas, Kaur-Rasmus Usberg ning Jauram Reisner. Õpilasi juhendab õpetaja Tiiu Rätsep.