Are Koolis algasid raamatukogupäevad

Kasutaja Are Raamatukogu foto.

Esmaspäeva hommikul alustasime raamatukogupäevadega. Igal aastal oleme raamatukogupäevade ajal lastele põhjalikumalt tutvustanud juubilaridest eesti kirjanikke. Käesoleva aasta kirjanik on meie armas Leelo Tungal, kellele on pühendatud raamatutunnid pealkirjaga “Oma laulu ei leia ma üles”.

Lugemispesas olid külas vahvad 5. klassi õpilased. Aitäh õpetaja Mirjamile!

Kasutaja Are Raamatukogu foto.

Teisipäeva hommikul tutvusid 8. klassi noored lugemispesas uuema noortekirjandusega.

Kasutaja Are Raamatukogu foto.

Kolmapäeva hommikul külastasid raamatukogu teise klassi lapsed koos õpetaja Üllega. Kuna lastel on ees ootamas Karlssoni etenduse külastus, siis oli hommik pühendatudki maailma parimale tirriteerijale, tembutajale ja figureerijale. Ühesõnaga – ilusale, targale ja parajalt paksule mehele oma parimais aastais. Aitäh lastele ja õpetaja Üllele toreda hommikupooliku eest!

Raamatukogu juhataja Malle