Algklasside lugemiskonverents “Raamatul on aku tühi?”

Kasutaja Are Raamatukogu foto.

Täna tähistasime Are Kooli algklasside lastega Leelo Tunglale pühendatud ettelugemispäeva “Raamatul on aku tühi?” Toimus luuletuste võistulugemine, rääkisime kirjaniku elust ja raamatutest, kuulasime muusikat ja

vaatasime katkendit muusikalist. Kui istumine ära väsitas, tegime omamoodi viktoriini, kus kõik osutusid võitjaiks.

Luuletuste esitajad olid kõik väga tublid ning žüriil oli raske valikuid teha. Parimateks osutusid Kusti Kuusik, Isabela Kakko, Annika Nairis, Maria Välba ja Mia-Liis Ristal.

Tänukirja said ka suvelugemisest osavõtjad Kairon, Gregor, Janet ja Mia-Liis. Kiitus kõigile!

Tänukirjad said ka neljanda klassi õpilased toredate juttude ja piltide eest teemal “Are raamatukogu aastal 2067”.

Aitäh õpetajatele: Üllele, Aivele, Margele, Ulvile ja Karmenile! Tänud Annelile, Viljale ja Annele žürii tähtsa töö eest! Aitäh emadele ja isadele vahvate laste kasvatamise ja õpetamise eest! Tänu teile sai üritus teoks!

(Fotod: Margus Pajo) (veel pilte: https://photos.app.goo.gl/3na2FQscjyopc5M63)

Kasutaja Are Raamatukogu foto.

Postitus Raamatukogu FB lehel.

Raamatukogu juhataja Malle