8. klassi loovtööde kaitsmine

15. aprilli hommikul jõudis lõpule 8.klassi kaheaastane töö – toimus loovtööde kaitsmine 6. ja 7. klassi ning oma juhendajate ees.
Mia Mari Auser tegi oma töö teemal “Kuidas maandavad lemmikloomad lapse stressi,” juhendajaks Katrin Auser.  Mia Maril oli kaasas ka stressileevendaja – suur valge koer, kes sõbralikult lapsi nuuskis ja täiesti stressivaba õhkkonna tekitas.
Elisabeth Pahk ja Sirli Sing käisid juba 7. klassis vestlemas Erika Printsu ja Ain Alamaaga ning vormistasid selle loovtööks “Siberi kodu”. Samuti leiab nende uurimistöö trükituna kogumikust “Siberi kodu”. Nende juhendaja oli õpetaja Leelo Lusik.
Mariann Hantson uuris oma tuvusringkonnast erinevate põlvkondade kogemusi teismeliseeast ning kirjutas töö pealkirjaga “Teismelised enne ja nüüd”. Juhendajaks õpetaja Leelo Lusik.
Rebecca Türnpuu jätkas Ott-Joosep Lusiku eelmisel aastal alustatud tööd koolimaja lilledest, uuris nende päritolu ja koolimaja haljastamist viimastel aastakümnetel. Töö sai päris huvitav ja kandis pealkirja “Are kooli lilled läbi aegade”. Juhendajaks taas õpetaja Leelo Lusik.
Silver Teearu tegi õpetaja Aavo Vaani juhendamisel ühe vana-aegse puitmänguasja – mustlasluku ja demonstreeris selle kiiret kokku-lahti panemist.
Kevin Kivikas uuris oma vanaisa Jaan Tohveri elulugu ja Kangru talu lugu. Juhendajaks oli õpetaja Marju Sepp.
Suvetööle uurimistööga jäi Angela Arumäe, kes oma deegude uurimuse vormistamisega õigeaegselt lõpule ei jõudnud.
Tööd on kõigile tuvumiseks pandud välja kooli raamatukokku.