6. väikeste kodu-uurimuslike tööde võistlus

Selle aasta märtsis lõppes väikeste kodu-uurimuslike tööde võistlus teemal ,,Kodumaja jutustab”.

Tulemused selgusid alles laupäeval, 10. septembril. See oli ka arusaadav, sest töid oli üle saja ning osalejaid pea igast Eestimaa paigast, küll Muhust ja Vastseliinast, Tapalt ja Valgamaalt ning mujaltki. Seega oli žüriil palju lugeda ja võrrelda. Ka Are Kooli 5.-6. klassi õpilased võtsid võistlusest osa ja koostasid kogumiku ,,Are valla kodumajad jutustavad”, kus kirjas 13 õpilase kodu tutvustused.

Ja meil läks hästi – tulime tagasi kiituse kirjaga, kus kirjas, et võidutöö.

10.septembril toimuski Tallinnas tänuüritus, kus õpilastele ja nende juhendajatele oli sisustatud üks põnev päev. Peale avamist Pedagoogika Arhiivimuuseumis toimus tutvus Tallinna Rootsi-Mihkli kirikuga ja siis ekskursioon vanalinnas. Peale lõunat tutvuti omanäoliste võistlustöödega ning toimus tunnustamine.

Are Koolist osales sel üritusel neli õpilast: Ingela, Liis, Markus ja Arti.