2014/15 õppeaasta lõpp Are Põhikoolis

Koorilauljad3. juunil sai Are Põhikoolis taas läbi üks õppeaasta. Viimasel koolipäeval vaadati 2. ja 3. klassi etendust, kuulati koorilaulu (pildil), tunnustati tublisid ja kutsuti nad kooli ette.
1. klassi tublid tantsijad-lauljad olid: Liset Brants, Sandra Hansen, Mirtel Niine, Pille-Riin Peks, Hedrika-Eret Soosaar, Maria Välba; tubli laulja oli Mia-Liis Ristal.
2. klassi tublid tantsijad-lauljad olid: Ott Alamaa, Aureelika Laretei, Laura Lillemägi, Sofi-Riin Reisner; tublid tantsijad olid Karl Ivar Annusver ja Kristo Lippmaa; tubli laulja Lisette Ojas.
3. klassi tubli tantsija-laulja oli Jaanika Kallaste; tubli laulja Karin Kremer; tublid tantsijad ning Varia viktoriinil osalejad olid Mirko Niine ja Rasmus Roots; tubli tantsija-laulja ning Varia viktoriinil osaleja oli Renate Türnpuu.
4. klassi tublid tantsijad-lauljad olid: Leho Hiienurm, Aike Näppi, Kaisa Plastunov, Ketlin Valt, Laura-Lisete Viks, Triinu Võsumets; tubli tantsija oli Markus Steinberg.
5. klassi tublid tantsijad-lauljad olid: Liis Aaspalu, Ingela Uussalu, Triin Veensalu; Pärnu muuseumi -raamatukogu võistlusmängus osalesid Ingela Uussalu, Henri Markus Lippmaa, Triin ja Siim Veensalu; tubli tantsija oli lisaks Henri Markusele veel ka Arti Tugedam; Henri Markus ja Ingela olid tublid nuputajad, Kendro Allsaar sai maakondlikul Varia viktoriinil võistkonnas I koha.
6. klassist said kiita: Carmen Annusver – tubli osalemise eest eesti keele olümpiaadil; Sandra Lõpp – III koht maakondlikul inimeseõpetuse olümpiaadil; Jauram Reisner – I koht maakondlikul Varia viktoriinil, tubli nuputaja ja osaleja maakondlikul bioloogiaolümpiaadil; Renno Räim – tubli nuputaja; Laura-Ly Uussaar – tubli osaleja maakondlikul vene keele päeval.
7. klassist said kiita: Laura Lii Adler – tubli laulja ja osaleja bioloogia olümpiaadil; Karl Kadakas – I koht maakondlikul informaatikaolümpiaadil, I koht maakondlikul Varia viktoriinil, II koht maakondlikul bioloogiaolümpiaadil; Kendra-Lisandra Luik – tubli osaleja maakondlikul vene keele olümpiaadil ja vene keele päeval, tubli võistkonna kapten; Keidi Merilaht – tubli osaleja maakondlikul vene keele päeval; Kaur-Rasmus Usberg – maakondlikul lauatennise võistlusel II koht.
8. klassist olid kiitmist väärt: Mia-Mari Auser – tubli loovtöö koostaja; Elisabeth Pahk – hea osavõtt kunstiolümpiaadist ja tubli laulja; Sirli Sing – tubli osavõtt kunstiolümpiaadist ja väga hea laulja; Silver Teearu – maakondlikul Varia viktoriinil I koht ja tubli osalemine bioloogiaolümpiaadil; Rebecca Türnpuu – tubli laulja.
9. klassist olid kiitust väärt: Daniel Jeršov – tubli “Lõvide” võistkonna kapten, Raigo Jürgens – hea esinemine maakondlikul informaatikaolümpiaadil ja vabariiklikul küberpähkli võistlusel, Ott-Joosep Lusik – maakondlikul lauatennise meistrivõistlustel II koht; Laura Pohlak – väga hea kunstiõpetuses; Kaia-Liis Peks – tubli osaleja maakondlikul vene keele olümpiaadil; Kelli Reinsalu – väga tubli võistkonna kapten; Egert Siigur- I koht maakondlikul Varia viktoriinil, tubli tulemus maakondlikul bioloogia ja ühiskonnaõpetuse olümpiaadil.

Puhake suvel hästi ja kohtume sügisel veel tublimatena!