Põhjamaade raamatukogunädal “SÕPRUS PÕHJALAS”

Esmaspäeval, 9. novembril 2015 algas iga-aastane Põhjamaade raamatukogunädal, mis on seekord pühendatud teemale “SÕPRUS PÕHJALAS”.
Sõprus on üks olulisemaid inimsuhtevorme. Mis võib olla parem kindlustundest, mida suudab pakkuda hea sõber! Tihti mõtleme nostalgiaga tagasi lapsepõlveaega ja tollal sõlmitud sõprussidemetele – neil on meie südames kindel koht! Me vajame häid sõpru, ja me tahame ka ise olla kellegi sõbrad. Kokkukuuluvustunne on väga tähtis. (bibliotek.org)2062af80-c2c3-47eb-882a-701c4d27cc15

Are Kooli raamatukogus:

Esmapäeval, 9. novembri hommikul tähistasime Põhjamaade raamatukogunädalat ettelugemisega hommikuhämaruses ja küünlavalgel. Külalisteks olid Are Kooli 4. klassi lapsed. Lugesime katkendit M. Parri raamatust “Vahvlist südamed”, vaatasime samanimelist filmi ja pilte Norrast ning kuulasime muusikat.

Kolmapäeval, 11. novembril külastasid raamatukogu Are Kooli 3. klassi lapsed. Lapsed olid vahvad, kuulasid ja mõtlesid kaasa.

Are Kooli 1. klassi lapsed kuulasid neljapäeva hommikul lugu raamatust “Vahvlist südamed”, vaatasid  filmi ja vestlesid sõprusest ja Põhjamaadest.

Reedel pidasime hommikuhämarikku Are Kooli 2. klassiga. Õpetaja Aive jutustas lisaks lugusid Põhjamaadest ja sellega panime toreda punkti Põhjamaade raamatukogunädalale.

Are lapsed tervitavad kõiki Põhjamaade raamatukogunädalal osalejaid!

DSC_6292DSC_6281DSC_6293DSC_6306

Raamatukogu juhataja Malle Pajo tekstist